VALGUSREKLAAM

Valguskastid

T-FLEX - valguskastid tekstiilgraafikaga - SEG (silicon edge graphics). Need valguskastid on mõeldud kasutamiseks sisetingimustes. Saadaval ühe- või kahepoolsetena ning erinevate läbimõõtudega. Lisaks anodeeritud viimistlusele pakume ka profiilide pulbervärvimist (RAL). Mõistagi leiame lahenduse nii valguskastide ülesriputamiseks kui jalustele asetamiseks - jalustele asetatuna on tegemist suurepäraste, valgustatud vaheseintega. Trükk: Microlux valguskastikangale, kasutades veepõhiseid sublimatsioonvärve. Valgusallikana kasutame 3000-6500K kvaliteetseid LED-mooduleid. Lisana on võimalik juurde tellida erinevaid valgustugevuse reguleerimise võimalusi (dimmerdamine).

Vahetatava plakatiga standardmõõdus valguskastid. Valguskastid on mõeldud siseruumidesse ja neid võib riputada aknale, lakke, seinale. Vaata standardmõõdus valguskasti hinnad.

Akrüülklaasist esipinnaga valguskastid: pakume 75-170 mm paksusega alumiinumprofiile - valgustamiseks kasutame kvaliteetseid LED mooduleid. Sellist tüüpi valguskastide maksimaalse suuruse piirab akrüülklaasi tahvli laius (max. 4050 mm). Kastid on kasutatavad nii sise- kui välisruumides.

PVC-kangaga valguskastid: kasutatakse enamasti juhul kui akrüülklaasiga valguskast jääb mõõtudelt väikeseks
Konstruktsioon: eriotstarbeline alumiiniumist pingutusprofiil
Valgusallikas: LED-moodulid
Graafika: trükk või kleepimine valgustehnilisele PVC-kangale

Küsi pakkumist

VALGUSREKLAAM - Valguskastid