ALUMIINIUMPROFIILIDEST TOOTED

Toodame alumiiniumprofiilidest erinevaid valguskaste, kangale trükitud interjöörigraafikat, personaalse kujundusega vaheseinu, ruumi akustikat parandavaid paneele ning messikonstruktsioone. Laos on 30+ eriprofiili ja valik üha täieneb!

Vaheseinad

Pakume alumiiniumprofiilidest valmistatud kergesti teisaldatavaid vaheseinu, mis sobivad kasutamiseks nii büroodes, kaubanduses, messidel - aga muidugi ka kodukontorites.

Mugavad ja mobiilsed vaheseinad valmistame vastavalt tellija mõõtudele ja graafikafailidele - vajadusel abistame kujundustöödega.

Söjakooli kangaga raam
Vahesein-ruumijagaja seisev sirm
Valguskuubik
T-flex valguskast messil

Messistendid

Messiseinad, postamendid, riputatavad raamid, kuubikud ning valguskastid / valgusseinad valmistame T-Flex profiilidest. Graafika materjaliks on valdavalt Decotex, Decotex Blockout ja valguskastikangas Microlux.

Lisaks konstruktsioonide valmistamisele saate meilt tellida ka transpordi ning paigalduse soovitud asukohas. Alternatiivina alumiiniumprofiilidest valmistatud konstruktsioonidele on meil laost saadaval ka moodulitena kokkupandavaid ning vajadusel kergesti ümberehitatavaid (komposiitmaterjalist) kergtrusse.

Pildiraamid

T-FLEX kangapaneelid - vahetatava SEG kangaga (silicon edge graphics) ühe- ja kahepoolsed raamid sobivad nii seintele kui ülesriputamiseks. Selline lahendus sobib suurepäraselt ka seinte täielikuks katmiseks kangaga. Trükk kangale toimub veepõhiste sublimatsioonvärvidega. Näidishinnad leiab siit.

Pildiraam metal small
Kaubamaja sein foto
Uhalla C-Frame